Parfumylacno.sk vám ponúkajú najlacnejšie a expresne rýchle poštovné. Využite poštovné už od 2,0 €.

Poštovné Zdarma na parfumy:

Získajte poštovné ZADARMO na parfumy už pri objednávke nad 45 € (pri Poštovnom 2.trieda + platba vopred)

Ceny poštovného a najlacnejšie poštovné na parfumylacno.sk:

Typ poštovného Cena Dobierka Platba vopred Poštovné Zadarmo
Pošta 2.trieda 2,0€ +1,5€(=3,5€) +0,00€ Pri platbe vopred nad 45€
Pošta 1.trieda 3,0€ +1,5€(=4,5€) +0,00€ Nie
Kuriér DPD 4,0€ +1,5€(=5,5€) +0,00€ Nie

Zasielanie objednávky

Objednávku posielame v deň objednania vtedy, keď všetok objednaný tovar je na sklade  a objednávka je objednaná max do 11:30 v daný pracovný deň (pri platbe vopred posielame až keď prídu na náš účet peniaze), aby sme stihli objednávku spracovať a odoslať. Inak je objednávka odoslaná nasledujúci pracovný deň. Platí to aj pre kuriéra DPD. Niekedy sa môže stať, že stihneme v daný deň poslať aj neskoršie objednávky. O odoslaní objednávky budete väčšinou informovaní emailom alebo sms - v prípade potreby nás však neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Vždy sa snažíme robiť všetko pre to, aby sme Vám Vašu objednávku odoslali čo najrýchlejšie a aby ste mali svoje parfumy doma čo najskôr.

Doručenie objednávky a priebeh

V prípade slovenskej pošty (to sú teda všetky možnosti okrem kuriéra DPD) objednávky posielame formou listovej zásielky doporučene alebo na dobierku, podľa toho či si zvolíte platbu vopred alebo dobierku - to znamená, že Vám poštárka doručí lístok o tom, že zásielku máte uloženú na pošte a môžete si ju kedykoľvek prevziať - najneskôr do 14 dní od doručenia informačného lístku. Často krát sa však stáva, keďže ide o malé zásielky, že Vám poštárka často donesie zásielku až domov - ak Vás doma nezastihne, nechá Vám už spomínaný lístok o informácii že máte zásielku uloženú na pošte.

Aký je rozdiel medzi poštovným 1.triedou a 2.triedou?

Objednávky posielané prvou triedou sú na pošte vybavované prioritne a odosielajú sa v deň podania- ak sa podajú v čase skôr, kým pošta neodošle denné zásielky. V pošte v našom okolí to je do 12:00. Ak sú podané po 12:00 odosielajú sa na druhý deň. Objednávky posielané druhou triedou sa vybavujú až po vybavení objednávok 1.triedy v deň podania. Môže sa teda stať, ak má pošta v daný deň menej objednávok 1.triedy, že v ten istý deň odošle aj objednávky 2.triedy. Najneskôr sa posielajú objednávky 2.triedy na druhý deň, málokedy to trvá dlhšie (zo zákona to môže pošte trvať 1-7 dní).

Rozdiel medzi 1.triedou a kuriérom

Ako ste si možno všimli, aj pri zvolení poštovného 1.trieda Vám je zásielka doručená už nasledujúci pracovný deň (v prípade ak je objednaný tovar skladom a objednávku sme stihli v daný deň odoslať - bola objednaná do 11:30 v daný pracovný deň). Poštovné 1.trieda je lacnejšie ako kuriér, často je Vám doručená takisto priamo domov, akurát niekedy sa môže stať - ak má toho poštárka v daný deň veľa - že Vám doručí len lístok o informácii, že zásielku máte uloženú na pošte. Kuriér Vám naopak zásielku vždy dovezie domov alebo na Vami zadanú adresu - kvôli tomu je aj trošku drahší, ale zato pohodlnejší.

Platba je možná:

-dobierkou

-platbou dopredu prevodom/vkladom na účet číslo bankového účtu na platenie prevodom - 2900692195/8330 formát IBAN SK2083300000002900692195 - Pri platbe vopred Vám tovar pošleme okamžite ako budú na náš účet pripísané Vaše peniaze. Ako variabilný symbol je nutné uviesť číslo objednávky (posledné 4 čísla).

Nakúpte si u nás parfémy nad 45 € a získajte tak Poštovné zadarmo pri Poštovnom 2.trieda + platba vopred

Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.